اخبار

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی توسعه صادرات ایران

 

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی توسعه صادرات ایران از تاریخ 98/11/15 لغایت 98/11/18 در نمایشگاه شهر آفتاب برگزار گردید اتحادیه مرکزی فرش دستباف روستایی ایران با بیشترین و متنوع‌ترین فرشها و تولیدات , دستبافته های خود در این نمایشگاه به صورت اختصاصی شرکت نمود. تعدادی از بازرگانان و تجار خارجی طبق گزارش از 39 کشور از قاره های اروپا، آفریقا، آسیای میانه و آسیای شرقی که طبق دعوت به نمایشگاه آمده بودند از نمایشگاه فوق دیدن کردند و تعداد بسیاری نیز از غرفه اتحادیه مرکزی فرش دستباف روستایی بازدید نمودند که مورد استقبال نیز قرار گرفت. همچنین با چند تاجر ایرانی مقیم عراق و تجار آفریقایی فعال در آلمان هم در خصوص قبول سفارش تولید و فروش محصولات ETFA گفتگو و تبادل نظر شد.

 

حضور اتحادیه مرکزی فرش دستباف روستایی ایران در بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران

بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران همانند سالهای گذشته از تاریخ 3/6/98 لغایت 9/6/98 در محل نمایشگاههای بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران با حضور تعداد 633 شرکت کننده (غرفه‌دار) در قالب اتحادیه‌های استانی، تعاونی‌ها و تشکّلهای دیگر از جمله تجّار و فرش فروشان در سراسر کشور که تولیداتشان را اعمّ از فرش، تابلو فرش، گلیم و گبّه در اندازه های متفاوت و اکثراً به صورت شسته و سرویس شده ارائه نمودند. در فضای حدو.د 54000 متر مربع و تعداد 12 سالن برگزار گردید.

اتحادیه مرکزی فرش دستباف روستایی ایران در سالن 35 به صورت اختصاصی در فضای حدود 2700 متر مربع با تعداد 20 اتحادیه استانی و چند تعاونی مستقل شرکت نموده و بهترین و متنوّع ترین تولیدات سالانه خودشان را عرضه نمودند و با توجه به رکود مطلق بازار فرش، اتحادیه مرکزی و اتحادیه‌های استانی فروش نسبتاً خوبی هم داشتند همچنین در افتتاحیه، وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت و همراهان، بازدید کاملی از سالن 35 به عمل آوردند. و طی ایام نمایشگاه هم تعدادی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی از استانها و تعدادی از مسئولین کشوری و تجار محترم داخلی و خارجی از سالن 35 به صورت اختصاصی بازدید نمودند.

 

جلسه مجمع عمومی اتحادیه مرکزی فرش دستباف روستایی ایران در روز یکشنبه موخه 97/5/14 با حضور کلیّه سهامداران سراسر کشور در محل دفتر مرکزی اتحادیه برگزار گردید.

جلسه مجمع عمومی اتحادیه مرکزی فرش دستباف روستایی ایران در روز یکشنبه موخه 97/5/14 با حضور کلیّه سهامداران سراسر کشور در محل دفتر مرکزی اتحادیه برگزار گردید در این گردهمایی بزرگ فرش روستایی سرکار خانم مهندس دست پاک رئیس محترم مرکز ملّی فرش ایران و جناب آقای مهندس حسن زاده مشاور محترم مرکز با ایراد سخنان روحیه بخشی در خصوص فعالیت های چشمگیر مدیران اتحادیه های فرش روستایی همه در همکاری بهتر و بیشتر در حوزه فعالیت فرآیند تولید فرش دستباف توصیه های لازم را برای مدعوین بیان نمودند.

 

عرضه تولیدات جدید از استانهای چهار محال و بختیاری و اصفهان در چند روز آینده

احتراماً به استحضار مشتریان گرامی می رساند تولیدات جدید ارسالی از اتحادیه های استان چهار محال و بختیاری و اصفهان به تازگی به اتحادیه مرکزی رسیده و پس از بازبینی جهت عملیات شور و سرویس ارسال شده و نهایتاً در چند روز آینده به معرض فروش گذاشته خواهد شد.

Colors